Milí zákazníci,

Dne 16.3.2020, kdy nám stejně jako mnoha jiným byla z důvodu pandemie koronaviru uzavřena provozovna, jsme měli tendenci propadat skepsi. Lidé nás nechtěli na stavbách, nové zakázky se zmrazily a my zůstali doma na home office, kde jsme se snažili z toho mála aktivit, které zůstaly získat co možná nejvíce. Nikdo z nás nevěděl a ani nedokázal odhadnout, co bude dál.

Nyní, když se ohlédneme za uplynulé období posledního 1,5 měsíce, máme náladu o hodně veselejší. Během tohoto velmi náročného období jsme se snažili přizpůsobit nastalé situaci a hledat cesty, jak fungovat dál, což si troufám říci, že se povedlo. Za tuto náročnou dobu Mistr TOPIČ postavil 13 krbů, nainstaloval 6 tepelných čerpadel, 2 automatické kotle, 2 Energetické základny, do 3 domů podlahové topení a několik klimatizací a krbových kamen. To si troufám říci, že v takto ztížených podmínkách předčilo mé i naše očekávání. Jsem za to opravdu vděčný a velmi děkuji kolektivu Mistra TOPIČe za výbornou práci. Stále se přesvědčuji o tom, že JSME DOBRÝ TÝM!

Velmi děkuji i všem novým zákazníkům, kteří nám i v této době projevili důvěru a objednali u nás spoustu nových pěkných věcí 😊

Pár našich „koronavirových zakázek“ jsem si dovolil předvést …

Vít Brodský, jednatel spol.

Pin It on Pinterest