Energetickou základnu jsme tentokrát nainstalovali v Kosmonosích u Mladé Boleslavi. Jako tradičně je součástí Energetické základny interiérový krb značky HOXTER. Tentokrát si naši kolegové, jakožto jeho tvůrci, zaslouží opravdu velkou poklonu, protože se jedná o architektonicky čistou stavbu provedenou z překrásného přírodního kamene.

Energetické základna v tomto případě kombinuje již zmíněný teplovodní krb, vestavěný elektrokotel, plynový kotel a jako doplňkový zdroj solární systém. Všechny tyto zdroje mezi sebou velmi dobře spolupracují. Energetická základna je dále připravena pro instalaci dalších zdrojů. Vhodnost instalací dalších zdrojů lze v budoucnu posoudit na základě statistik z provozu systému, což je možné vyčíst regulační systém Mistr TOPIČ.

Dovolujeme si touto cestou poděkovat objednavatelům této poměrně rozvinuté Energetické základny, protože po celou dobu instalace byli velmi příjemní a naší firmě projevovali maximální důvěru, což pro zdar takovéto akce je velmi důležité! Věříme, že budou velmi spokojeni. 😊

Pin It on Pinterest